Hakkımızda

Optimus Danışmanlık, Kamu ve Özel sektörün Bilişim Teknolojileri departmanlarında yönetici pozisyonunda görev almış uzmanların, Bilgi Teknolojileri alanında, Ülkemizin ve Sektörün ihtiyaç duyduğu, Nitelikli İnsanlara, "Bilgi Paylaştıkça Çoğalır" ilkesi ile Eğitim ve Danışmanlık alanlarında gereken desteği sağlamak amaçlı 2008 yılından bu yana bireysel olarak sürdürdükleri faaliyetleri, 2013 yılında kurumsallaşmaya verdikleri önem neticesinde, aynı çatı altında buluşturmaları sonucunda kurulmuştur.

 

Vizyon

Bir işin başarılmasında en büyük ve vazgeçilmez unsurun insan faktörü olduğundan yola çıkarak, müşteri memnuniyetini şirket geleceğinin güvencesi olarak görmekteyiz. Dünyada ve ülkemizde hızla gelişen bilişim teknolojisinin birçok dallarında bireylere ve kurumlara, dünya standartlarında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vererek istihdama yönelik kaliteli iş gücüne ve ülke gelişimine katkıda bulunmayı temel ilke edinmekteyiz. Optimus Danışmanlık, bireylere ve kurumlara verdiği eğitimlerin yanında, iş arayan kursiyerlerimizi danışmanlık hizmeti verdiği kurumlar ile buluşturarak insan kaynakları alanında profesyonel çözümler sunmaktadır.


Misyon

Optimus Danışmanlık, Nitelikli İnsanlara, Nitelikli destek verebilmek için, sektörde hak ettiği yeri almış başarılı isimleri bünyesine katarak, güçlü olan Eğitimci ve Danışman kadrosunu daha da güçlendirmeyi hedeflemektedir.